جستجو

 

بر اساس هماهنگی های بعمل آمده از سوی رایزنی فرهنگی کشورمان، کتابخانه ی خنکو آپر ارمنستان و موسسه کودک و صلح پایدار جمهوری اسلامی ایران تفاهم نامه ی همکاری امضاء نمودند.

در این تفاهم نامه که خانم تونویان از طرف کتابخانه خنکو آپر و آقای سید محمد هادی حجازی از طرف موسسه کودک و صلح پایدار آن را امضاء نمودند، طرفین توافق نمودند تا در برپایی سمینارها، کارگاه های آموزشی و تبادل استاد و دانش آموز در حوزه های مختلف هنری مرتبط با کودکان و نوجوانان در ایران و ارمنستان با یکدیگر همکاری نمایند.
کتابخانه¬ی خنکو آپر کتابخانه تخصصی و مرکز فعالیت های پرورشی کودکان و نوجوانان ارمنستان می باشد و موسسه کودک و صلح پایدار نیز در زمینه برگزاری همایش هایی در حضور کودکان و نوجوانان با موضوع صلح در ایران، فعالیت های درخشانی داشته است.
یادآور می شود با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان کتابخانه خنکو آپر و موسسه کودک و صلح پایدار و نیز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان همایش سه روزه ی صلح و کودکان ادیان مختلف در شهر اصفهان برگزار گردید و تعداد 50 نفر از دانش آموزان ارمنستان در این همایش شرکت داشتند.
 
بر اساس مذاکرات بعمل آمده و نیز توافقات انجام شده و با مشارکت نهادهای ایرانی و ارمنی مقرر گردید که با اعزام گروهی از دانش آموزان ایرانی و نیز اساتید مجرب در حوزه کودک و نوجوان ، این فعالیت در سال جاری در شهر ایروان کشور ارمنستان اجرایی گردد.

متن تفاهم نامه 

تازه‌ها

گزارش جشنواره صلح و دوستی (ایران و ارمنستان) ادامه مطلب... 

 

جشنواره وحدت و دوستی مذاهب اسلامی - زاهدان ادامه مطلب... 

 

 جشنواره وحدت و دوستی مذاهب اسلامی - چابهار ادامه مطلب...  

گالری تصاویر

12.jpg

دیدار از سایت

امروز152
دیروز615
تا کنون1821187
سه شنبه, 24 اکتبر 2017