جستجو

برنامه کودک و نوجوان عصر سوره ، بیداری اسلامی با هدف آموزش تجربی صلح و دوستی، وحدت و کمک به همنوع در حوزه هنری برگزار شد.


اين ويژه برنامه  از بخش‌های مختلفی از جمله  كارگاه نقاشي، كارگاه ماسك‌سازي، كارگاه خمير بازي، كارگاه از قصه تا نمايش، قصص قرآني، برنامه خيمه شب بازي گريم و چهره پردازي و ... تشکیل شده،  موسسه کودک و صلح پایدار مجری بخش کودک و نوجوان این جشنواره بود.


كارگاه نقاشي :

در اين كارگاه مربيان به آموزش‌هاي: چگونگي كار با وسايل، آشنايي كودكان ونوجوانان با تكنيك‌هاي موجود در كارگاه نقاشي، ارائه مفاهيم صلح، وحدت و بيداري اسلامي و به‌كارگيري آن مفاهيم در نقاشي‌ها پرداختند.


تكنيك‌ها: گواش – مداد رنگي – پاستل – آبرنگ – ماژيك

موضوع : سنين زير 8 سال آزاد و سنين 8 سال تا 16 سال صلح ، وحدت و بيداري اسلامي

مربيان و كمك مربي: خانم زهرا اميني – خانم نرگس صندل نيا – خانم فاطمه رئيسي


 

 

 {jcomments on}

 

 محمد هادی حجازی همراه با دو تن از اعضای انجمن دوستی ایران و واتیکان با آقای پاتریارک نرسس پطروس نوزدهم (رهبر ارامنه کاتولیک جهان) و اسقف نشان کاراکهایان (رییس شورای خلیفه‌گری ارامنه‌ی ایران) و کشیش باسخ باغداساریان در تاریخ هشتم بهمن‌مان 1393 دیدار کردند.

 از چپ به راست:  محمدهادی حسام زاده حجازی (مدیرعامل موسسه کودک و صلح پایدار و عضو افتخاری انجمن دوستی ایران و واتیکان)، اسقف نشان کاراکهایان (رییس شورای خلیفه گری ارامنه ایران)،  پاتریارک نرسس  پطروس نوزدهم (رهبر ارامنه کاتولیک جهان)، حجت الاسلام جعفری (از اعضای انجمن دوستی ایران و واتیکان)، آقای قربانی از اعضای انجمن دوستی ایران و واتیکان.

 

{jcomments on}

 

تازه‌ها

گزارش جشنواره صلح و دوستی (ایران و ارمنستان) ادامه مطلب... 

 

جشنواره وحدت و دوستی مذاهب اسلامی - زاهدان ادامه مطلب... 

 

 جشنواره وحدت و دوستی مذاهب اسلامی - چابهار ادامه مطلب...  

گالری تصاویر

006.jpg

دیدار از سایت

امروز152
دیروز615
تا کنون1821187
سه شنبه, 24 اکتبر 2017